شهرک ویلادشت در جنوب شهرستان ملارد ، حد فاصل روستای قشلاق و لم اباد واقع شده است . این شهرک مهندسی ساز دارای 928 قطعه می باشد که 840 قطعه ان 1500 متری و در ابعاد 25*60 می باشد . این شهرک در طرح کمربند سبز تهران قرار داشته که متاسفانه به دلیل اجرا نشدن این طرح و ورود واحد های صنعتی به این شهرک ، آسیب فراوانی به بافت باغ ویلایی آن وارد شده است.

با توجه به ممنوعیت فعالیت واحد های صنعتی در شعاع 120 کیلومتری تهران ، امید می رود که با مساعدت نهاد های زیربط ، شاهد شکوفایی دوباره این منطقه استراتژیک و سرسبزباشیم.

ویلادشت دارای یک میدان و یک خیابان اصلی 20 متری می باشد. کوچه های ان نیزبا عرض 12 متر کاملا مناسب بافت ویلایی می باشد.وجود امکانات شهری : آب ، برق و گاز... در بیشتر کوچه های ویلادشت ، باعث رونق بیشتر این شهرک در آینده نزدیک خواهد بود.

ویلا سازی در این شهرک از قدمتی 40 ساله برخوردار است،برخی از ویلا های این شهرک ارزشی میلیاردی داشته که خود گویای ظرفیت بالقوه این شهرک برای ویلا سازی می باشد.

قیمت قطعات این شهرک از متری 50000 تومان تا 300000 تومان در نوسان می باشد که بنا به موقعیت مکانی دارای قیمت های متفاوت می باشند. این قطعات دارای سند شش دانگ عرصه و اعیان و قابلیت انتقال قطعی می باشند.

گروه مشاورین املاک آبادگران بهترین مرجع برای خریدارانی است که قصد خرید و سرمایه گذاری در این شهرک مهندسی ساز را دارند که سابقه طولانی در منطقه و فایلینگ قوی پاسخگوی نیاز شما مشتری محترم خواهد بود.