شهرک تیسفون در نقشه گوگل مپ 


تیسفون ، شهرکی کاملا ویلایی است که در جنوب شهرک اندیشه ، حد فاصل شهرستان ملارد و شهریار واقع شده است. اسناد شش دانگ با کاربری باغ ویلا،دسترسی استثنایی وقطعاتی با متراژی مناسب برای ساخت باغ ویلا ، این شهرک را به لوکس ترین و گران قیمت ترین شهرک غرب استان تهران تبدیل کرده است .

بلواری 24 متری و 17 کوچه 12 متری با نام های توچال،الوند،دماوندو...حس نوستالژیکی از مناطق خوش آب و هوای کوهستانی را برای ساکنین به ارمغان می اورد.

این شهرک دارای 242 قطعه می باشد که اغلب آنها دارای مساحتی معادل 1000 متر می باشد.این شهرک تنها شهرک غرب استان تهران می باشد که دارای اسناد شش دانگ با کاربری باغ ویلا می باشد،که این موضوع موجب ساخت ویلا های لوکس و فوق لوکس در این شهرک شده است.ویلاهایی که جز در پوسترها و فیلم ها نمی توان نمونه ای مشابه انها پیدا کرد.

امنیت فوق العاده و بافت همگون اجتماعی این شهرک،محیطی ایده ال را برای سکونت دائم و یا استراحت پایان هفته شما خواهد ساخت.

ساخت و ساز در این شهرک با جواز شهرداری و همچنین پایان کار قانونی شهرداری و جهاد کشاورزی انجام می شود که باعث اطمینان خاطر مشتریان مشکل پسند و قانون مدار می باشد.

گروه مشاورین املاک ابادگران این افتخار را دارد که با 15 سال سابقه در امر خرید و فروش املاک ، مشاوره و همچنین انجام عملیات پیمانکاری در منطقه ، شما را برای بهترین انتخاب و هر گونه فعالیت ملکی از صفر تا صد عملیات ساختمانی یاری کند . مجموعه مشاوران املاک آبادگران با ارائه پکیج کاملی از راه کارهای گوناگون قطعا نیاز های شما را در زمینه خرید و فروش و یا  هرگونه عملیات ساختمانی مرتفع خواهد کرد.

اگهی های مربوط به شهرک تیسفون شهریار:
باغ ویلا های تیسفون شهریار.
باغ های تیسفون شهریار.
زمین های تیسفون شهریار.