مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در شهر جدید پردیس ۲۶ هزار واحد مسکن مهر را آماده کرده‌ایم که در صورت تامین انشعابات تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود
محسن نریمان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در دهه فجر واحدهایی از مسکن مهر شهر جدید پردیس را افتتاح می‌کنیم. البته در این شهر ۲۶ هزار واحد را آماده کرده‌ایم که در صورت تامین آب، برق و گاز  تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی افزود: در فازهای مختلف پردیس برای اعتمادسازی مردم واحدها را تحویل می دهیم؛ زیرا وقتی در یک محله به طور مثال هزار واحد آماده می‌شود مردم اعتماد می‌کنند و سهم آورده خود را تکمیل می‌کنند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌که هم‌اکنون در فازهای مختلف پردیس واحدها در حال آماده سازی است، گفت: در هشتگرد، پرند، سهند، صدرای شیراز و اندیشه تا پایان سال جاری واحدهایی را افتتاح خواهیم کرد.
نریمان پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در کل کشور را ۹۳ درصد عنوان و تاکید کرد: کسانی که با امور عمرانی آشنایی دارند می‌دانند وقتی پروژه‌ای به بالای ۹۳ درصد رسیده قطعا با کمک و تعامل می‌تواند به ۱۰۰ درصد برسد.
وی به موانع ایجاد شده در روند تکمیل پروژه مسکن مهر  اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه مسکن مهر به دلیل مقیاس بزرگ آن با مشکلات و موانع حقوقی بسیاری مواجه شد. دعواهای تعاونی‌ها، مسائل حقوقی، افتادن پرونده‌ها به جریان رسیدگی در قوه قضاییه از جمله این موارد است. البته در این موارد هم ما ساکت نمی‌نشینیم و به نفع متقاضیان وارد می‌شویم؛ البته به شرطی که متقاضیان آورده خود را تکمیل کنند و دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز خدمات زیربنایی و انشعابات را آماده کنند.