قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان برای تامین خدمات زیربنایی،روبنایی،آماده سازی معابر، پرداخت عوارض ساختمانی و دیگر موارد مورد نیاز برای مسکن مهرکشور اختصاص یافته است.
 احمد اضغری مهر آبادی قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر کشور از استان گیلان در شهرستان تالش بازدید کرد و با اشاره به وضعیت ساخت مسکن مهر در این شهرستان گفت:مسکن مهر این شهرستان بصورت سه جانبه یک هزار و   ۱۹۶ واحد بود که تاکنون ۴۷۶ واحد آن افتتاح و همه آنها تحویل متقاضیان شده است.
وی افزود: ۷۲۰ واحد باقیمانده که در دهه فجر امسال ۴۰ واحد دیگر آن به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی همچنین به واحدهای مسکن مهر خود مالک شهرستان تالش اشاره کرد و ادامه داد:از ۳ هزار و ۴۱ واحد مسکن مهر خود مالک در شهرستان تالش ۳هزار و ۳۸ واحد آن به اتمام رسیده است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان‌کرد: امسال مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان برای تامین خدمات زیربنایی، روبنایی، آماده سازی معابر، پرداخت عوارض ساختمانی و دیگر موارد مورد نیاز برای مسکن مهر کشور اختصاص یافته است.
این مقام مسئول تصریح کرد:حدود ۸ هزار واحد مسکن مهر در گیلان باقی مانده که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار است و تا پایان دولت یازدهم آماده می‌شود.
مهرآبادی در پایان از افتتاح یک هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر در استان گیلان در شهرهای رشت، آستانه، تالش، لنگرود، انزلی، لوشان، فومن و با هزینه ای بالغ بر نهصد و سی و دو هزار و ۴۰۰ میلیون ریال در دهه مبارکه فجر امسال خبر داد.