مدیرعامل شرکت عمران پردیس از ابلاغ مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر، از 30 به 40 میلیون تومان خبر داد.
سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: بانک مرکزی مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر را از 30 میلیون تومان به 40 میلیون تومان ابلاغ کرد.
وی ادامه داد: با پیشرفت خوب پروژه‌ها، تا قبل از سال جدید شاهد تحویل واحد در فازهای 8، 5،11 و 9 قدیم خواهیم بود که پس از استقرار افراد، مراسم افتتاح را برگزار می کنیم.
غفوری اظهار داشت: در حال حاضر، تیم اجرایی رسیدگی به این مساله از دفتر قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و شرکت عمران شهرهای جدید، در حال مذاکره و گفتگو با پیمانکاران بوده و چگونگی پیشبرد برنامه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس همچنین اضافه کرد: تلاش می شود تا با همت تمامی دست‌اندرکاران مجموعه و فعال کردن شیفت شب کارگاه‌ها در روزهای تعطیل، پروژه عظیم در پردیس را به پایان برسانیم.
غفوری در ادامه به آمادگی بانک مسکن برای تحویل مبالغ اعلام شده خبر داد و گفت: شرکت عمران شهر جدید پردیس، برنامه تمامی خدمات زیربنایی و روبنایی و همچنین اقدامات لازم جهت طرح‌های آماده‌سازی در هر فاز، محله و بلوک را تهیه کرده است و به محض دریافت یارانه از ابتدای اسفندماه به صورت شبانه‌روزی و سه شیفت به تکمیل پروژه‌ها می‌پردازد.
به گفته وی، میزان مبلغ افزایش یافته، به روال اتوماتیک برای تمامی واحدهای باقی‌مانده انجام شده و نیاز به مراجعه متقاضیان به بانک نیست.