رکنا:رئیس اتحادیه فروشندگان آهن با بیان اینکه انتظار زیادی برای رفع رکود کشیدیم اما نه تنها گشایشی در بازار اتفاق نیافتد بلکه رکود شدیدتر هم شده است، گفت: در طول ۳ سال اخیر حدود ۱۴۰۰ واحد آهن فروشی تعطیل شده است.
بازار آهن قربانی رکود مسکن شد
رکنااقتصادی:محمد آزاد با اشاره به اینکه رکود مستمر بازار مسکن باعث شده تا بازار آهن با تعطیلی مغازه ها روبه رو شود، اظهار داشت: در طول 3 سال اخیر حدود 1400 واحد آهن فروشی تعطیل شده است.
وی با بیان اینکه در بازار آهن شادآباد از 3 هزار 500 مغازه حدود 300 باب تعطیل کرده‌اند، افزود: در بازار آهن حاشیه آزادگان هم از 2 هزار و 700 مغازه تقریباٌ 200 مغازه تعطیل شده است. البته اکثر پاساژهای آهن فروشی خیابان پامنار هم تعطیل شده و مغازه داران ترجیح می دهند به فروش محصولاتی غیر از آهن و میلگرد بپردازند.
ثروت 8 نفر با دارایی نیمی از مردم!
نرخ انواع برنج ایرانی و خارجی در بازار
توزیع بنزین یورو ۴ در تمامی کلان‌شهرها با راه‌اندازی ستاره خلیج فارس
فروش کارت‌های گارانتی، مشکل جدید بازار آیفون
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن تصریح کرد: فعالان بازار در این صنف انتظار زیادی برای رفع رکود کشیدید اما نه تنها گشایشی در بازار اتفاق نیافتد بلکه رکود شدیدتر هم شده است. این در حالی است که به ماه های پایانی سال نزدیک می شویم و فروشندگان نیاز زیادی به نقدینگی دارند.
آزاد اضافه کرد: قیمت آهن نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش قیمتی نبود به نحوی که امروز هر کیلو تیرآهن با قیمت 1800 تومان، میلگرد 1620تومان و ورق 2100 تومان به فروش می رسد.