مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره بانک مسکن با اهدای لوح و هدایایی به خانواده شهید مدافع حرم از مقام والای این شهید تجلیل کردند.
به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک مسکن، در حاشیه همایش هم‌اندیشی مدیران ارشد بانک و شرکت‌های گروه مالی در مراسمی از خانواده شهید مدافع حرم «علیرضا بُرِیری» تجلیل شد.
در این مراسم حمید رحمتیان مشاور مدیرعامل بانک مسکن در امور منابع انسانی از برگزاری این‌گونه مراسم تشکر کرد و قدردانی از خانواده شهیدان مدافع حرم را بسیار ارزشمند دانست و افزود: دلیل اصلی حضور جوانان این کشور برای دفاع از حریم ولایت، جایگاه شامخ ائمه اطهار در عقاید مردم است.
وی با اشاره به جان‌فشانی مدافعان حرم در میدان جنگ تصریح‌کرد: آنچه بیش‌ از پیش در این مبارزه حقق علیه باطل نمایان است حضور بیش از هزاران نفر از هم‌وطنانمان در سطوح مختلف سرباز تا سردار و پاسدار و استقبال شهادت در این راه از سوی آن‌ها است.
رحمتیان به رشادت‌های مدافعان حرم استان‌های گیلان و مازندران نیز اشاره کرد و ادامه داد: در برهه‌ای از زمان که برای مبارزه علیه تعدادی انسان‌نما که خواسته اصلی آن‌ها نابودی آثار ماندگار ولایت است اعلام نیاز شد این پاسداران مازندران بودند که جانانه این مهم را بر عهده گرفتند.
مشاور مدیرعامل در امور منابع انسانی همسران شهدای مدافع حرم را رهرو واقعی، انسان‌های وفادار و شجاع عنوان کرد.
این شهید والامقام از پاسداران شهرستان بابلسر و شهدای واقعه خان‌طومان بوده که تاکنون پیکر مطهرش به میهن بازنگشته است.