سرپرست فرمانداری خاتم از راه اندازی انجمن خیرین مسکن ساز بمنظور ارائه خدمات به نیازمندان به مسکن در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم؛ سرپرست فرمانداری خاتم در نشست با مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان افزود: سرمایه گذاری مردم خاتم بیشتر در بخش کشاورزی است که این مهم تاثیر لازم را در کمکهای خیری نداشته است.
محمد محمودی گفت: بخش های مختلفی در شهرستان نیاز به کمک خیران دارند و این انجمن می تواند با پیشگام بودن در این مسیر و کمک موجبات فراهم سازی زیرساخت های خوبی برای ارائه خدمات شایسته به شهروندان شود.
وی راه اندازی انجمن خیرین مسکن ساز را یک گام خوب در این راستا دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه این انجمن از حمایت های بیشتر خیران در زمینه های مالی قرار دارد لذا می تواند به نیازمندان این بخش کمک های بسزایی را انجام دهد.
در ادامه مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان یزد گفت: این انجمن با هدف اشاعه فرهنگ مشارکت و جلب کمک های مردمی و خیرین به منظور ساخت و تولید مسکن برای نیازمندان راه اندازی شده است.
علیشاهی یادآور شد: با تاکید مقام معظم رهبری بر اشاعه مسائل فرهنگی باید با ایجاد زیرساخت ها موجبات ازدواج جوانان را فراهم کرده و ضمن جلوگیری از ترویج فرهنگ غربی در مسائل زندگی فرهنگ دینی اسلامی را در این راستا گسترش دهیم.
وی همچنین از واگذاری یک هزار و 509 واحد مسکن در سال گذشته به نیازمندان این بخش در یزد خبر داد و تاکید کرد: خوشبختانه انجمن خیرین مسکن ساز در یزد سال گذشته در کشور رتبه اول را در زمینه واگذاری مسکن به نیازمندان کسب کرده است.