‌مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ۶۰ واحد از این مجموعه تا پایان دی ماه و بقیه نیز تا پایان سال۹۵ تحویل متقاضیان خواهد شد.
‌راه امروز: علی‌ محمد پورکریم با اعلام این خبر گفت: طبق تفاهم نامه بین وزارت راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و بنیاد مستعضفان کشور تعداد ۱۹۷ واحد مسکونی با شرایط ویژه معلولین از جمله آسانسور برای افراد دارای معلولیت در نظر گرفته شده است.
پورکریم با اشاره به همکاری خوب و سازنده دستگاه های طرف تفاهم‌نامه تصریح کرد: استان قزوین به‌عنوان نخستین استان در کشور تفاهم‌نامه مذکور را اجرایی کرده و در حال حاضر مراحل پایانی کار در حال انجام است.
وی افزود: ضمن تخصیص واحد مسکونی توانسته‌ایم از کمک‌های پیش‌بینی شده در این تفاهم‌نامه استفاده کرده و تا این مرحله به ازای هر واحد ۲۵میلیون تومان از طریق بنیاد مستضعفان و بهزیستی به حساب خانوارهای واجد شرایط واریز کنیم و بقیه  نیز به صورت تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت می‌شود.
پورکریم در مورد زمان تحویل این واحدها خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده ۶۰ واحد از این مجموعه تا پایان دی ماه و بقیه نیز تا پایان سال۹۵ تحویل متقاضیان خواهد شد.
مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در پایان یادآور شد: تا کنون هزار و ۵۵۰ واحد مسکن مهر نیز به مددجویان سازمان بهزیستی در سطح استان قزوین واگذار شده است.