در حالی چند هفته از اعلان قیمت نهایی مسکن مهر پردیرس می‌گذرد که تعدادی از پیمانکاران این طرح به این نرخ‌ها اعتراض دارند و حاضر به امضای قرارداد ۵ برگی متقاضیان نیستند.
اوایل ماه جاری شرکت عمران پردیس در اطلاعیه قیمت نهایی واحدهای باقیمانده مسکن مهر فاز ۸ این شهر را اعلام کرد که بر اساس آن هزینه ساخت واحدهای آن بسته به متراژ بین ۸۶ تا ۹۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سهم آورده متقاضیان نیز ۵۶ تا ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.
مطابق اطلاعات این اطلاعیه هزینه تمام شده مسکن مهر شامل هزینه ساخت، انشعابات، سایر هزینه‌ها، محوطه‌سازی و تسهیلات بانکی واحدهای باقیمانده فاز ۸ اعلام شد که ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از این قیمت مربوط به محوطه‌سازی برای هر واحد بود.
پس از این اطلاعیه، شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای دیگر برنامه افتتاح ۴۷۸۰ واحد طی آذر و بهمن ۹۵ را اعلام کرد. این تعداد واحد در قالب ۱۶ پروژه مسکن مهر این شهر در برنامه افتتاح قرار گرفت. بر این اساس ۱۰۰۰ واحد شامل پروژه‌های “امیر ساوالان کومه A”، “امیر ساوالان کومه B” و “پردیس‌سازان نوید” ماه جاری افتتاح می‌شود.
۱۳ پروژه دیگر شامل امیرساوالان کومه C، امیرساوالان کومه D، امیرساوالان کومه E، جهاد نصر زنجان C، اسکان‌سازان پردیس A، نگاران ایلام، رادپی ایلام، عمران ابنیه پاسارگاد، کیادژ پرشین A، کیادژ پرشین B، جهاد نصر زنجان A، جهاد نصر زنجان B و طلیعه معماران آرتا شامل ۳۷۸۰ واحد در بهمن ماه امسال افتتاح می‌شود.
به گزارش تسنیم این در حالی است که خبر می‌رسد تعدادی از پیمانکاران به قیمت نهایی اعلام شده توسط شرکت عمران پردیس اعتراض دارند و حاضر به امضای قرارداد ۵ برگی متقاضیان مسکن مهر نیستند. گفته می‌شود شرکت عمران پردیس در مقابل زیاده‌خواهی این پیمانکاران ایستاده و به آنها برای امضای هرچه سریعتر قراردادها اولتیماتوم داده است.