تهیه کننده پروژه «مسکن مهر» از حضور قطعی سامان مقدم در این پروژه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، حمید رحیمی نادی درباره وضعیت تولید این سریال گفت: عنوان این مجموعه به «خانه ما» تغییر پیدا کرده که قرار بود در خبر بعدی پروژه اعلام شود. همچنین با قطعی شدن حضور سامان مقدم به عنوان کارگردان پروژه این روزها مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستیم و تصویربرداری نیز اول آذر آغاز خواهد شد.
وی افزود: این مجموعه در ٦٠ قسمت مقابل دوربین می رود و در حال حاضر نیز خشایار الوند به عنوان سرپرست نویسندگان همراه با گروه نویسندگان نگارش فیلمنامه ١٠ قسمت اولیه پروژه را به پایان رسانده و نگارش سایر قسمت ها نیز تا دو- سه ماه آینده به طول می انجامد.
رحیمی نادی در پایان گفت: «خانه ما» به سفارش مرکز امور نمایشی تولید می شود و بزودی شبکه پخش کننده آن نیز اعلام می شود.
این مجموعه که قرار است نوروز ٩٦ روی آنتن رود داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.
عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: کارگردان: سامان مقدم، تهیه کننده: حمید رحیمی نادی، سرپرست نویسندگان: خشایار الوند، مدیر تولید و جانشین تهیه کننده: شهرام دانشپور و مشاور رسانه ای: امین اعتمادی.