روزنامه آرمان نوشت: ساماندهی بازار آشفته خودرو و مسکن چند وقتی است که در دستور کار تمام دستگاه ها و نهادهای ذی ربط قرار گرفته است. از وزارت صنعت گرفته که تزریق خودرو به بازار را بر عهده دارد تا دادستانی که اخیرا با تحت نظر قراردادن فعالیت دلالان سعی در آرام کردن بازار دارد.
به ویژه افرادی که با ورود به سایت های خرید و فروش اینترنتی سعی در سودجویی ها کلان دارند مدتی دستشان از قیمت گذاری های صوری کوتاه شد، اما به نظر می رسد اکنون بار دیگر توانسته اند خودرو خود را در سایت های فروش با قیمت های خارج از عرف به فروش بگذارند.
حال به دنبال بازگشت قیمت ها به آگهی های خرید و فروش خودرو در سایت های اینترنتی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران از بازگشت دوباره دلالان به این فضا خبر داد و تاکید کرد که قیمت های فعلی درج شده در این سایت ها غیرواقعی است.
در این زمینه سعید موتمنی گفت: از روز سه شنبه که قیمت ها دوباره در آگهی های خرید و فروش خودرو در فضای مجازی درج شد، دوباره شاهد اعلام قیمت های غیرواقعی و بالا در آگهی ها هستیم. او با بیان اینکه دلالان خودرو دوباره به فضای مجازی بازگشته اند، اظهار کرد: قاطعانه می گویم که به قیمت هایی که هم اکنون در این سایت ها برای خودروها اعلام می شود، مشتری وجود ندارد و در عمل هیچ معامله ای با این قیمت ها صورت نمی گیرد. موتمنی ادامه داد: ما فهرست قیمت خودروهای داخلی را به این سایت ها اعلام کردیم، اما مشکل این است که نظارتی بر قیمت های درج شده در آگهی ها نداریم و درعمل همچون گذشته قیمت های غیرواقعی و بالا درج می شود.